Kolonie 2022 dla dzieci w każdym zakątku Polski

Oferujemy Twoim dzieciom aktywny wypoczynek na koloniach i obozach. Ciekawy program i integracja z rówieśnikami, wesoło spędzony czas to kluczowe cele naszej działalności. Bogaty asortyment naszych ofert pozwoli Ci wybrać wypoczynek dla Twej pociechy jak najbardziej odpowiadający samemu dziecku. Mamy do zaoferowania kolonie dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat oraz obozy dla dzieci starszych (10-18 lat). Jeśli znasz zainteresowania swojego dziecka, wykup dla niego miejsce na kolonii z jego hobby, a będzie się tam znakomicie relaksowało i bawiło.

Kolonie 2022 dla dzieci w każdym zakątku Polski

Mamy dla Twojego dziecka aż 129 propozycji kolonii. Będzie je można spędzić w górach, nad jeziorami, nad morzem. Oprócz świeżego powietrza i dostępu do szlaków górskich, wody, plaży, mamy do zaoferowania dzieciakom mnóstwo zajęć hobbystycznych. Będą mogły przebywać na koloniach sportowych, wodnych, żeglarskich, survivalowych, strzeleckich. Dla artystów proponujemy tematyczne kolonie związane z tańcem, śpiewem, malowaniem, rysowaniem i innymi zajęciami rozwijającymi talenty małych artystów. Poliglotom uszykowaliśmy wyjazdy na kolonie językowe. Dzieci będą mogły bez szkolnej ławki zgłębić język obcy i płynnie się nim posługiwać.

Zajęcia prowadzone są zupełnie inaczej niż w szkole. Brak w nich przymusu. Wszystko odbywa się w formie jak najbardziej zabawowej, co sprzyja szybszemu uczeniu się. Jeśli jednak Wasze dzieci pragną tylko leniuchować i dla nich znajdzie się taki rodzaj wypoczynku.

Obozy 2022 dla młodzieży

Nastolatki potrzebują dużo swobody, dlatego dla nich mamy do zaoferowania obozy. Są one w najbardziej rekreacyjnych miejscach, czyli nad morzem, nad jeziorem i w górach. Młodzież ma do wyboru obozy o różnej tematyce. Są to między innymi obozy otaku dla miłośników japońskiej popkultury. Zetkną się oni tam z grami anime, które są bardzo popularne wśród obecnej młodzieży. Oczywiście proponujemy także obozy rekreacyjne, z dużą dawką ruchu. Oprócz nich w ofercie mamy dla dzieci nastoletnich obozy artystyczne, paintballowe, strzeleckie, survivalowe. Dla lubiących quady proponujemy zapisanie się młodzieży na obóz specjalnie przygotowany z jazdą quadami. Ci, którzy lubią liny, również znajdą u nas obóz z linami. Nastolatki zainteresowane socjalmediami i fotografiką, zapraszamy na obóz, na którym dzieci będą się zajmować tymi zagadnieniami. Miłośnicy zwierząt, w tym koni spędzą czas na obozie, obcując bezpośrednio z tymi stworzeniami. Mamy także dla nastolatków obozy wodne, żeglarskie, taneczne, plastyczne i inne artystyczne oraz językowe.

Daj dziecku swobodę i możliwość rozwijania swoich zainteresowań

Zapisz swoje dzieci na kolonię lub obóz z naszej oferty. Niech przyjemnie i aktywnie spędzi część wakacji i wróci do domu zadowolone i szczęśliwe. Zorganizowane kolonie i obozy integrują dzieci, uczą współpracy i zgłębiają ich zainteresowania. Wykwalifikowana kadra zaopiekuje się Twoim dzieckiem, a Ty będziesz w tym czasie mógł zająć się wyłącznie sobą. Możesz w tym czasie zrobić remont w mieszkaniu lub wyjechać na romantyczny urlop z małżonką bez presji opieki nad małolatem. Też ciesz się swobodą i skorzystaj: https://www.kogis.pl/kolonie.

Related posts