Pomysły na niebanalne imprezy integracyjne na Śląsku

Integracja to jedna z tych rzeczy, która znacząco wpływa na jakość komunikacji w każdej firmie. Pracownicy, którzy lepiej się znają, potrafią się porozumiewać i współpracować ze sobą, wykonują swoją pracę znacznie lepiej i efektywniej. Wpływa to również na dobrą atmosferę w miejscu pracy i przekłada się na zadowolenie pracowników. Imprezy integracyjne wydają się nie tylko nieodłącznym elementem naszej pracy, ale także czymś bardzo potrzebnym.

Pomysłów na firmowe eventy jest wiele, ale jeśli decydujemy się na zorganizowanie imprezy integracyjnej na Śląsku, najlepszą propozycją będą Katowice. To śląskie miasto jest idealnym podłożem do przygotowania imprezy integracyjnej, ponieważ oferuje mieszkańcom i przyjezdnym wiele ciekawych miejsc i atrakcji. Jeśli decydujemy się na organizowanie spotkania dla pracowników, powinniśmy bliżej zapoznać się z tą ofertą.

Katowice postrzegane są jako miasto muzyki, rozrywki i kultury. Przyciągają mieszkańców sąsiednich miast (i nie tylko!) piękną architekturą, ofertą kulinarną i kulturalną oraz miejscami dostarczającymi rozrywki.

Każdy znajdzie tam coś dla siebie, zatem jeśli chcemy organizować imprezy integracyjne, to tylko w Katowicach. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę?  Przede wszystkim te:

 • Restauracje i Puby
 • Galerie sztuki
 • Sale w Muzeum Śląskim
 • Halę widowiskową
 • Centrum kongresowe
 • Plener/Rynek

Ci, którzy stawiają na rozrywkę i aktywne spędzanie czasu, powinni zwrócić uwagę na mniej formalne lokale, takie jak:

 • Kręgielnie
 • Parki trampolin
 • Kluby muzyczne i taneczne
 • Pokoje zagadek
 • Kluby karaoke
 • Tunele aerodynamiczne

Pomysłów na imprezy integracyjne w Katowicach jest wiele. Najważniejsze jest to, by dopasować atrakcję do upodobań pracowników. Zadaniem organizatora jest dowiedzieć się, kto weźmie udział w spotkaniui ustalić, czy styl imprezy integracyjnej ma być oficjalny czy swobodny. Obecnie coraz częściej stawia się na mniej formalne eventy, nawet jeśli udział w wydarzeniu biorą osoby spoza firmy, czyli klienci i partnerzy biznesowi. Pokazanie się z zupełnie innej, nieformalnej strony sprzyja nawiązaniu głębszych relacji, otwartości i budowaniu zaufania. Warto zatem zastanowić się, czy impreza integracyjna ma być przeznaczona tylko dla pracowników, czy też powiększenie jej o osoby spoza firmy nie byłoby dobrym pomysłem.

Impreza integracyjna w rękach specjalistów

Realizowanie imprezy integracyjnej w Katowicach już wydaje się być gwarancją sukcesu, jednak jeśli do końca nie wiemy, jak zaplanować takie spotkanie, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej. Takie firmy specjalizują się również w organizacji imprez integracyjnych, niezależnie od tego, czy decydujemy się na oficjalne, czy luźne spotkanie. W Katowicach jedną z najpopularniejszych agencji eventowych jest firma starStone, gwarantująca indywidualne podejście do każdego klienta oraz oryginalnie zrealizowane imprezy firmowe. Jeśli nie mamy czasu na samodzielne organizowanie imprezy integracyjnej w Katowicach lub pobliskich miastach, warto zaangażować firmę, która od lat działa na tym terenie i doskonale dopasuje plan imprezy do oczekiwań klienta.

Więcej na: http://www.starstone.pl/organizacja-imprez/

Related posts