Krem na łuszczycę do codziennej pilęgnacji zmian skórnych

Łuszczyca jest chorobą objawiającą się wysypką w postaci różowych blaszek o srebrzystych łuskach, często z towarzyszącym świądem. Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. W przypadku łuszczycy komórki skóry zaczynają się dzielić 6–10 razy szybciej niż powinny. Prowadzi to do przewlekłego zapalenia skóry i łuszczenia się. Naukowcy badają łuszczycę od dziesięcioleci, ale wciąż nie ma ostatecznej odpowiedzi na pytanie, „Dlaczego pojawia się łuszczyca?”

Ta choroba jest niezakaźna, ale można ją odziedziczyć. Zaostrzenia mogą wywoływać wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych: stres, uraz skóry, stosowanie niektórych leków (często antybiotyków), nadużywanie alkoholu, choroby zakaźne (wywołane przez wirusy paciorkowców) itp. Objawy łuszczycy są zróżnicowane: powierzchnia zmiany może być sucha lub wypełniona ropą, różne części ciała mogą być dotknięte chorobą.

W przypadku pojawienia się zmian skórnych należy rozpocząć stosowanie kremu na łuszczycę, który zapewni codzienną pielęgnację zmienionej chorobowo skóry i zabezpieczy ją przed dalszym rozprzestrzenianiem się wysypki i wykwitów.

Jakie objawy towarzyszą łuszczycy?

W przebiegu choroby, jaką jest łuszczyca skóra staje się:  

 • Cienka, sucha, wrażliwa
 • Pojawia się kruchość, rozwarstwienie,
 • Zmiany koloru paznokci
 • Różowe plamy na skórze głowy, dłoniach, łokciach, stopach, kolana, dolna część pleców.

Pojawiają się objawy somatyczne takie jak:

 • Ogólne osłabienie, chroniczne zmęczenie,
 • Stany depresyjne
 • Bezsenność w nocy, senność w ciągu dnia
 • Swędzenie i łuszczenie się, nasilone w zimnej porze roku.

Czy łuszczyca jest niebezpieczna?

Łuszczyca może spowodować niedomagania organizmu, wskutek czego dochodzi do:

 • Uszkodzenia błon śluzowych w ustach i narządach płciowych
 • Zapalenie stawów o podłożu łuszczycowym, z wystąpieniem obrzęku palców u rąk i nóg
 • Stan zapalny narządów takich jak: wątroba i nerki
 • Zmiany w obrębie kręgosłupa, wzroku, ścięgien
 • Krwawiąca skóra, nieznośny ból fizyczny.

  Niezbędne jest szybkie podjęcie walki z tą chorobą i stosowanie profesjonalnych kosmetyków w postaci kremu na łuszczycę, oliwki i emulsji do kąpieli Allergoff Atopy.

Skuteczny krem na łuszczyce

Allergoff Atopy to skuteczny i nowoczesny krem na łuszczycę. Przeszedł próby kliniczne i otrzymał certyfikaty, jakości. W przeciwieństwie do innych produktów, działa kompleksowo: eliminuje swędzenie i łuszczenie, przyspiesza regenerację skóry, normalizuje PH, odżywia i nawilża.

Krem zawiera składniki, które wzmacniają się nawzajem, chronią delikatną skórę wytwarzając na jej obszarze warstwę ochronną o działaniu natłuszczającym i nawilżającym. Brak utraty wody i prebiotyki, mocznik, kwasy omega3 zawarte w składzie kremu pobudzają produkcję odpowiedniej i zdrowej flory bakteryjnej, która dodatkowo chroni skórę. Regularne stosowanie kremu na łuszczycę Allergoff Atopy spowoduje usunięcie zmian skórnych z całej powierzchni ciała objętego chorobą.

Skuteczne działanie kremu na łuszczycę Allergoff Atopy zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu naturalnych składników nie zawierających sztucznych substancji. Krem wyprodukowano na bazie oleju z nasion czarnej porzeczki oraz ekstraktu z kardiospermum zielonego a także wyciągu z oleju słonecznikowego.

Related posts